TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O. +48 71 315 31 15

F-PACE

Nowy elektryzujący SUV o wysokich osiągach Jaguara łączy sportowe prowadzenie i spektakularny wygląd z praktycznością.

JAGUAR F-PACE

F-PACE to najbardziej praktyczny sportowy samochód Jaguara. Łączy on przyjemność prowadzenia z uniwersalnością. Zaawansowany technologicznie w każdym calu F-PACE gwarantuje bezpieczeństwo, łączność i rozrywkę. Nadaje się na każdą drogę i każdy dzień. F-PACE to Jaguar dla Ciebie, Jaguar dla Twojej rodziny.

Jazda próbna Oferty

F-PACE

STYLISTYKA INSPIROWANA MODELEM F-TYPE

Zainspirowany modelem F-TYPE nowy Jaguar F-PACE to crossover o wysokich osiągach, który posiada geny auta sportowego. Jego emanujący mocą wygląd, począwszy od wybrzuszenia na masce po wyraziste tylne błotniki, wyróżnia go i przyciąga wzrok. F-PACE na nowo odkrywa energię, siłę i czystość formy modelu F-TYPE.

KONFIGURUJ
F-PACE

OSIĄGI

Poznaj naszą rodzinę silników, w tym doładowaną jednostkę benzynową 3.0-litra V6 380 KM i nowego 4-cylindowego turbodiesla 2.0-litra 180 KM Ingenium, który spala 4,9 l/100 km i emituje zaledwie 129 g/km CO2.

JAZDA PRÓBNA
F-PACE

WŁAŚCIWOŚCI JEZDNE

Życie w model F-PACE tchnęła moc jego silników w połączeniu z lekką konstrukcją aluminiową Jaguara i zaawansowanymi technologiami z zakresu właściwości dynamicznych. Wspólnie zapewniają one elektryzujące osiągi i imponująco niskie zużycie paliwa.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
F-PACE

BEZPIECZEŃSTWO I PRAKTYCZNOŚĆ

F-PACE ma zapewnić przestrzeń dla Ciebie, Twoich pasażerów i Twojego stylu życia. Aby dodatkowo zwiększyć pewność kierowcy i bezpieczeństwo, F-PACE jest wyposażony w zaawansowane systemy wspomagajace kierowcę, które każdą podróż czynią bardziej odprężającą i łatwiejszą.

JAZDA PRÓBNA