TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O. +48 71 315 31 15

F-TYPE

Mocny, wyrazisty, 100% prawdziwy sportowy samochód Jaguara.

JAGUAR F-TYPE

Stworzony zgodnie z filozofią marki w projektowaniu samochodów sportowych. Lekkie aluminiowe nadwozie, zaawansowane rozwiązania technologiczne, zapierające dech osiągi oraz perfekcyjna kontrola.

Jazda próbna OfertyF-TYPE

F-TYPE

F-TYPE zaprojektowany został dla dostarczania maksmalnej przyjemności z jazdy. Model ten to połączenie zapierających osiągów, precyzji prowadzenia z codzienną radością z jazdy oraz maksymalną użytecznością.

KONFIGURUJ
F-TYPE

ALL WHEEL DRIVE

Napęd All Wheel Drive w jaguarze F-Type dostarcza wyjątkową wydajność i pewność w każdych warunkach.Zaawansowane technologie nieustannie analizują warunki panujące na drodze.

JAZDA PRÓBNA
F-TYPE

LEKKA ALUMINIOWA KONSTRUKCJA

Sztywność, lekkość to główne cechy umożliwiające genialne prowadzenie w zakrętach co w połączeniu z silnikami o sportowych możliwościach daje nam bardzo dobry współczynnik mocy do masy, który w dużej mierze przekłada się na niezapomnianą dawkę adrenaliny i sportowych wrażeń.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
F-TYPE

PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Gdy tylko zajmujesz miejsce w kabinie F-Type wiesz że jest to bardzo wyjątkowy i ekskluzywny samochód. Wrażenie to pogłębia wciśnięcie przycisku START na desce rozdzielczej. Całość wnętrza skupia się na kierowcy, jest intuicyjne, proste a za razem bardzo nowoczesne i pełne zaawansowanej technologii.

JAZDA PRÓBNA