TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O. +48 71 315 31 15

Użytkownicy

STREFA KLIENTA JAGUAR

Spersonalizuj Swojego Jaguara dodatkami wybranymi z szerokiej gamy dostępnych akcesoriów.
Poczuj się spokojnie wiedząc że samochód jest na gwarancji i dbają o niego najlepsi mechanicy. To wszystko jest częścią naszego wsparcia.

Serwis

W pełni wykwalifikowani technicy, oryginalne części i rygorystyczne procedury Jaguar w połączeniu dają pewną gwarancję bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej

Serwis blacharsko-lakierniczy

Aby wzbogacić naszą ofertę dla Państwa, oddajemy do Państwa dyspozycji Serwis Blacharsko-Lakierniczy, wspomagany najnowocześniejszą aparaturą diagnostyczno – pomiarową. Serwis ten posiada autoryzację zgodną z normami i standardami marek Jaguar oraz Land Rover.

Dowiedz się więcej

Akcesoria

Felgi aluminiowe lub zestaw jazdy zimą. Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby dostosować swój samochód do każdych warunków.

Dowiedz się więcej

Ubezpieczenie

Dzięki wyjątkowemu podejściu do marki Jauar przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne oferty ubezpieczeniowe. Pakiety stworzone dla nowych i używanych pojazdów zawierają wszelkie opcje wymagane przez instytucje finansujące oraz stanowią pełną ochronę każdego pojazdu, kierowcy i pasażerów.

Dowiedz się więcej

Przywileje klienta

Dbałość o pełną satysfakcję naszych klientów jest nadrzędnym celem naszej działalności.

Dowiedz się więcej

PROGRAM JAGUAR

Aby dołączyć do Programu Jaguar wypełnij formularz zgłoszeniowy umieszczony na stronie. Mamy wszystko czego potrzebujesz, aby samochód stał się Twoim Jaguarem.

Dowiedz się więcej