TEAM MAREK PASIERBSKI SP. Z O.O. +48 71 315 31 15

XF

Elegancka linia nowego Jaguara XF zdecydowanie wyróżnia go z tłumu.

JAGUAR XF

Oferująca niedoścignione połączenie wyczucia układu kierowniczego, komfortu jazdy, wyrafinowania i osiągów luksusowa limuzyna jest równie ekscytująca, co oszczędna. A wszystko to doprawione jest najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, dzięki którym możesz czuć się bezpiecznie, cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie i cały czas pozostawać w łączności z otaczającym Cię cyfrowym światem.

Jazda próbna OfertyXF

OSIĄGI

Dzięki sztywnej, lekkiej strukturze nadwozia oraz nowej generacji mocnych i wydajnych silników oraz skrzyń biegów, nowy model XF zapewnia niezwykle ekscytujące wrażenia z jazdy. Najoszczędniejsze wersje emitują jedynie 104 g CO2 na kilometr i zużywają 4 litry paliwa na 100 km, zaś najmocniejsze warianty zapewniają prędkość maksymalną 248 km/godz. i przyspieszenie od 0 do 100 km/godz. w 5,1 sekundy.

KONFIGURUJ
XF

KOMFORT JAZDY

Nowy model XF przenosi wysoki komfort i doskonałą precyzję prowadzenia, z jakiej znana jest marka Jaguar, na całkowicie nowy poziom. Model ten posiada prawdziwie sportowy charakter, oferując jednocześnie niezwykle wyrafinowane doznania z jazdy. Zawdzięcza to częściowo wykonanej z aluminium płycie podłogowej, która zapewnia niewiarygodną odporność na skręcanie.

JAZDA PRÓBNA
XF

NADWOZIE

Atletyczna linia nadwozia jest zwiastunem drzemiącej wewnątrz siły. Pięknie ukształtowane krągłości nadają jej wyjątkowego, asertywnego charakteru. Duża, pionowa atrapa chłodnicy oraz głębokie przetłoczenie na masce jeszcze bardziej podkreślają drapieżny wizerunek pojazdu. Charakteryzujący się doskonałymi proporcjami profil modelu XF został uwydatniony eleganckim, biegnącym przez całą długość nadwozia łukiem, którego kulminację stanowią nietypowe, zachodzące na boki lampy tylne wykonane w technologii LED i noszące inspirowane modelem F-TYPE ozdoby graficzne.

KONFIGURUJ
XF

WNĘTRZE

Wnętrze nowego modelu XF oferuje wyjątkowy poziom luksusu i mnóstwo przestrzeni - ilość miejsca na nogi pasażerów jest największa w tej klasie pojazdów. Wyrafinowana stylistyka oraz współczesny poziom wykończenia tworzą wnętrze, które jest równie luksusowe, co komfortowe.Iście teatralna sekwencja uruchamiania nowego modelu XF stanowi dobry przedsmak emocji, jakie czekają na kierowcę i pasażerów.

JAZDA PRÓBNA